2017.09.30. 20:11

„Igazságos döntetlen született”

Budapest, Debrecen - Az Újpest vs. DVSC (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Nebojsa Vignjevic és Herczeg András értékelte a látottakat.

Herczeg András: Nyílt játékot tapasztalhattunk mindkét csapat részéről. A védelemben akadtak problémák, hullámzott a játék. Az első félidőben jobban játszottunk, a második játékrészben az Újpest ránk kényszerítette az akaratát, ennek ellenére voltak helyzeteink. Igazságos döntetlen született. Egy pontot szereztünk egy jó Újpest ellen.

Nebojsa Vignjevic: Elégedett vagyok a csapatommal, a játékosok végig nyerni akartak, a második félidőben különösen nyomtunk. A gólt jókor lőttük, középen egy hibából gyorsan kaptuk a találatot. Voltak helyzeteink, megérdemeltük a pontot, elégedett lehetünk ezzel.