2016.05.08. 20:29

"Hülye játékkal kaptunk ki"

Hajdú-Bihar - A labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának vasárnapi meccsein nyert a Fülöp és a Józsa, míg ikszel a Nyíracsád és a Nyírmártonfalva.

Csontos Ferenc SE Fülöp–Tiszacsegei VSE 2–1 (2-0)

100 néző. Vezette: Darányi A. (Hornyik M., Grünwald R.)

Fülöp: Popovics D. - Klenik Gy., Sándor L., Gordán Z. (Fark I.), Vecsei J., Sándor R., Papp V., Veres R., Mándi N., Hortobágyi R., Zubály K. Edző: Hortobágyi Róbert.

Tiszacsege: Juhász Á. - Kovács A., Monoki A., Balogh R., Fülöp D., Zsiga R., Fülöp V., Borisz Sz., Baranyi Cs., Rézmüves G., Rácz L. Edző: Lévai Albert.

Gól: Hortobágyi R., Veres R., illetve Kovács A. Jók: Az egész csapat, illetve senki. Kiállítva: Sándor L., illetve Kovács A. Ifi: 1-8.

Hortobágyi Róbert: – Küzdelmes meccsen sikerült befognunk a tabellán előttünk álló Tiszacsegét. Megérdemelten győztünk, gratulálok a csapatomnak. Sok sikert kívánok mai ellenfelünknek a bajnokság hátralevő részére.

Lévai Albert: – Hülye játékkal kaptunk ki.

Nyíracsád Petőfi SE–Egyeki SBSE 3–3 (2-0)

50 néző. Vezette: Tóth Sz. (Csiszár K., Kriston T.)

Nyíracsád: Milák A. - Horváth J., Tóth Á., Keczán K., Maczó K., Lakatos L. (Béres Cs.), Kovács M., Gugg K., Balogh Ti., Dobrai G., Tóth T. (Balogh T.) Edző: Balogh Tivadar.

Egyek: Domonkos B. - Kiss J., Farkas L., Zsólyomi D., Illés J., Len Á., Puruczki J., Bóta N., Farkas Z., Farkas A. (Tóth A.), Len Sz. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Dobrai G., Tóth T., Maczó K., illetve Len Á., Farkas A., Zsólyomi D. Jók: Az első félidőben senki, a másodikban mindenki, illetve Farkas L., Kiss J., Len Á., Bóta N. Ifi: 5-1.

Balogh Tivadar: – Az első félidőt átaludtuk. Utána viszont most láttam a szezonban először olyat, hogy a játékosaim egymásért tudnak küzdeni. Gratulálok nekik. Sok sikert kívánok a szimpatikus egyeki csapatnak.

Farkas Zoltán: – Kettő nullás vezetésnél meg kell nyerni a meccset. Sajnos egy negyedórás hullámvölgy majdnem három pontba került. Pozitív, hogy ismét volt tartásunk, tudtunk a végén egyenlíteni, de két pontot itt hagytunk Acsádon. Büszke vagyok az elmúlt nyolc hétre, hisz azóta veretlenek vagyunk. Ez a két pont viszont nagyon fog hiányozni a céljainkhoz.

Nyírábrányi KSE–Józsa SE 0–2 (0-1)

50 néző. Vezette: Eszterhai B. (Bodnár T., Agárdi L.)

Nyírábrány: Fekete S. - Juhos Gy., Mezei L., Tóth Cs., Maczó A. (Vásárhelyi J.), László R., Küzmös A., Rátonyi Zs., Fecskovics M., György R. (Szabó B.), Varga P. Edző: Tóth Csaba.

Józsa: Szász B. - Juhász B., Komáromi I., Novák Á. (Ilovszki Á.), Szilágyi I., Szász E., Kocsis A. (Bucskó I.), Pál P. (Zombor S.), Bazsó O., Papp R. (Jóvér J.), Szabó M. Edző: Szabó László.

Gól: Papp R., Szabó M. Jók: Senki, illetve Szabó M., Juhász B., Papp R. Ifi: 0-4.

Tóth Csaba: – Egy alacsony színvonalú mérkőzésen, sok hibával tarkított, gyenge teljesítményt nyújtva, megkönnyítettük a vendégek győzelmét.

Szabó László: – A mérkőzés első húsz percében eldönthettük volna a meccset. Így viszont kilencven percig küzdenünk kellett a győzelemért. Ez már a második találkozó volt, ahol korrekt játékvezetőkkel találkoztunk. Gratulálok nekik is.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Álmosdi Hajdú SE 2–2 (1-1)

150 néző. Vezette: Gyarmati I. (Katona D., Karsai M.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. - Haga T., Konyári S., Jónizs A., Mezei S., Havrilla I. (Peják D.), Kiss G., Szemán B. (Kolompár J.), Balogh D. (Szakály P.), Szemán N., Kelemen J. Edző: Konyári Sándor.

Álmosd: Horváth S. (Dorogi Cs.) - Jónás D., Balogh K., Horváth G., Zsanda Gy. (Horváth L.), Török P., Ásztai I., Szabó Zs., Török G., Molnár I., Paluska J. Edző: Szabó Béla.

Gól: Szemán N.(2), illetve Ásztai I., Balogh K. Jók: Szemán N., Kelemen J. Ifi: 1-1.

Konyári Sándor: – A felemelkedés nem sikerült. Igazi helyzet nélkül rúgott ellenfelünk két gólt. De a pontszerzésük nem érdemtelen. Akaratban felülmúltak minket, gratulálok nekik. Lassan több a hiányzó, mint a hadra fogható játékos. Egyre nehezebb a pótlásuk. De nem adjuk fel, megyünk tovább a megkezdett úton.

Szabó Béla: – Később nyilatkozik.