Budapest - A szervezők új kampánnyal népszerűsítik a július 14-én kezdődő 17. FINA vizes világbajnokságot, a középpontban az a film áll, amely a világesemény sportágait mutatja be.

Budapest - Több mint 10 ezren regisztráltak eddig a magyarországi szenior (masters) vizes világbajnokságra.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - Az Egyesült Államok megvédte címét

Budapest, Sanghaj - Az Egyesült Államok női vízilabda-válogatottja 12-6-ra legyőzte Kanadát a világliga sanghaji szuperdöntőjének vasárnapi fináléjában, ezzel megvédte címét.
Női vízilabda világliga szuperdöntő - Negyedik lett a magyar válogatott

Budapest, Sanghaj - A negyedik helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a világliga sanghaji szuperdöntőjén, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen 9-7-re kikapott Oroszország csapatától.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - A 3. helyért játszhat a magyar csapat

Budapest/Sanghaj - A harmadik helyért szállhat vízbe vasárnap a magyar női vízilabda-válogatott a világliga Sanghajban zajló szuperdöntőjén, mivel a torna szombati második elődöntőjében négy góllal alulmaradt az Egyesült Államok gárdájával szemben.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elsőként Kanada a döntőben

Budapest/Sanghaj - Kanada női vízilabda-válogatottja jutott be elsőként a világliga Sanghajban zajló szuperdöntőjének fináléjába, miután a szombati első elődöntőben egy góllal jobbnak bizonyult az orosz csapatnál.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elődöntőben a magyarok

Budapest, Sanghaj - A magyar női vízilabda-válogatott 8-7-re legyőzte a holland csapatot a Sanghajban zajló világliga szuperdöntő negyeddöntőjében.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - A magyarok Hollandiával játszanak a negyeddöntőben

Budapest/Sanghaj - A magyar női vízilabda-válogatott Hollandiával játszik pénteken a Sanghajban zajló világliga szuperdöntő negyeddöntőjében.

Vizes vb - Kiváló körülmények között készül a Märcz-csapat Somorján

Budapest/Somorja - Elégedetten nyilatkozott a szlovákiai helyszínről és a Somorján végzett munkáról Märcz Tamás, a júliusi hazai vizes világbajnokságra készülő férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.
DVSE: veretlenül lettek bajnokok a legifjabbak

Debrecen - Szabó Bence szerint beérett az egész éves kemény munka.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - Kiütéses magyar siker a házigazda ellen

Budapest, Sanghaj - A magyar női vízilabda-válogatott tízgólos győzelmet aratott a házigazda kínai együttes felett a világliga Sanghajban zajló szuperdöntőjének második fordulójában, szerdán.

Női vízilabda világliga szuperdöntő - Vereséggel rajtolt a magyar csapat

Budapest, Sanghaj - A magyar női vízilabda-válogatott ötméteresek után 11-10-re kikapott a kanadai csapattól a világliga Sanghajban zajló szuperdöntőjének keddi nyitónapján.

Vizes vb 2017 - Jól vizsgázott a Duna Aréna

Budapest - Jól vizsgázott a júliusi, budapesti vizes világbajnokság fő helyszíne, a Duna Aréna a június 1. és 4. közötti Budapest Openen a nyári vizes világbajnokságot szervező cég szerint.

Kunsan Kupa - Ötödik lett a magyar csapat

Budapest, Kunsan - A magyar női vízilabda-válogatott az ötödik helyen végzett a Kínában rendezett Kunsan Kupán.

Kunsan Kupa - Az ötödik helyért játszhat a magyar csapat

Budapest, Kunsan - A magyar női vízilabda-válogatott az ötödik helyért játszhat a Kínában zajló Kunsan Kupán.

Petik Attila az OSC férfi vízilabdacsapatának új vezetőedzője

Budapest - Petik Attila lett a férfi vízilabda ob I legutóbbi idényében bronzérmes A-Híd OSC-Újbuda új vezetőedzője.

Kunsan Kupa - Kikapott a negyeddöntőben a női vízilabda-válogatott

Budapest/Kunsan - A magyar női vízilabda-válogatott 14-9-re kikapott a negyeddöntőben az oroszoktól a Kínában zajló Kunsan Kupán.

Új edzővel és játékosokkal kezdi a szezont az OSC férfi vízilabdacsapata

Budapest - Új edzővel és megújult játékoskerettel vág neki a következő szezonnak a férfi vízilabda ob I bronzérmese, az A-Híd OSC-Újbuda.

Kunsan Kupa - Csoportmásodikként negyeddöntős a női vízilabda-válogatott

Budapest/Kunsan - Csoportmásodikként jutott be a negyeddöntőbe a Kínában zajló Kunsan Kupán a női vízilabda-válogatott.

Olimpiai bajnokokat igazolt a Ferencváros vízilabdacsapata

Budapest - Olimpiai bajnokokat és fiatal tehetségeket igazolt az FTC-PQS Waterpolo férfi vízilabdacsapata.

Vizes vb 2017 - Märcz Tamás 18 fős keretet hirdetett

Budapest - Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya vasárnap kijelölte bő, 18 fős keretét a júliusi, budapesti vizes világbajnokságra.

Férfi vízilabda Final Six - Szolnoki játékosok: valóra vált álom a győzelem

Budapest - A Szolnoki Dózsa-Közgép szakvezetője és játékosai valóra vált álomnak nevezték, hogy az együttes a férfi vízilabda Bajnokok Ligája Budapesten rendezett hatos döntőjének szombati fináléjában 10-5-re legyőzte a címvédő horvát Jug Dubrovnik együttesét a Duna Arénában.
Férfi vízilabda Final Six - A címvédő Jug legyőzésével a Szolnoké a trófea

Budapest - A Szolnoki Dózsa-Közgép csapata nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligáját, mivel a budapesti hatos döntő szombati fináléjában 10-5-re legyőzte a címvédő horvát Jug Dubrovnik együttesét a Duna Arénában.
Férfi vízilabda Final Six - Kikapott az Eger, a Pro Recco a bronzérmes

Budapest - A Pro Recco végzett a harmadik helyen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti hatos döntőjében, miután a szombati bronzmérkőzésen fölényesen, 15-6-ra legyőzte a ZF-Eger együttesét a Duna Arénában.
Férfi vízilabda Final Six - A helyosztós program előtt nyitották meg a Duna Arénát

Budapest - A februárban elkészült Duna Aréna megnyitójával indult a férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatos döntőjének szombati helyosztós programja.
Férfi vízilabda Final Six - A Szolnok nyerte a magyar elődöntőt

Budapest - A Szolnok két góllal legyőzte az Eger csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti hatos döntőjének magyar elődöntőjében, ezzel története során először vízbe szállhat a legrangosabb európai kupáért.
Férfi vízilabda Final Six - A Jug Dubrovnik az első döntős

Budapest - Elsőként a címvédő Jug Dubrovnik jutott a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti hatos döntőjének fináléjába.

Férfi vízilabda Final Six - A Brescia az ötödik

Budapest - A Brescia szerezte meg az ötödik helyet a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában.

Hétvégi sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban: