Labdarúgás

2024.05.06. 14:39

Vármegye I.: a Monostorpályi nyerte a vasárnapi rangadót

Egy mérkőzés maradt május 5-re a hajdú-bihari labdarúgó első osztály 23. köréből.

Haon.hu

Vármegye I., 23. forduló

Hajdúnánás FK–Monostorpályi SE 0–1 (0–0)

Vezette: Muszka Z. (Szabó P.-Percze Zs.).

Hajdúnánás FK: Urbán G. – Papp L. (Kompár B. 82.), Csatári D., Bencze D., Pelles G., Andorkó S. (Pápa Sz. 54.), Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N., Fodor J. (Pásztor N. 57.), Tóth B. Technikai vezető: Daróczi Péter.

Monostorpályi SE: Bákonyi N. – Ménes M., Rostás G. (Bojti Á. 69.), Bíró P. (Sólyom M. 84.), Gyügyei Z. (Nemes E. 96.), Füzfői M. (Nyilas Sz. 94.), Sós D., Pataki Zs., Bacsó A. (Erdős B. 87.), Szilágyi A. (Rácz A. 69.), Kónya M. Vezetőedző: Bereczky Bence.

Gól: Füzfői M. (81.). Sárga Lap: Lakatos N. (40.), Pataki Zs. (40.), Kónya M. (53.), Urbán G. (86.), Pápa Sz. (90.), Füzfői M. (93.). Ifi: 1-4.

Daróczi Péter nem nyilatkozott.

Bereczky Bence: Rosszul álltunk bele a rangadóba, talán én is hibáztam, mert a szokásosnál defenzívebben játszottunk. A szünetben rendeztük a sorokat, úgy érzem, a második félidei játékunk alapján legalább egy góllal jobbak voltunk. Egészen elképesztő, ami ma a vendégszektorban volt, hálásak vagyunk! Isten éltesse az édesanyákat, különösen az enyémet, aki jobban izgul a meccseken mindenkinél.

A szombati mérkőzések jegyzőkönyveit ide kattintva érhetik el.